· Obrót z wysoką prędkością pozwala wytworzyć siłę odśrodkową

· Niski koszt eksploatacji i prosta obsługa

· Dostępne opcje automatycznego napełniania

· Prosta hydraulika i eksploatacja

· Dostosowane do przetłaczania dużych ilości środków chemicznych i płynów

· Idealne do samojezdnych opryskiwaczy i intensywnego opryskiwania nawozem płynnym

POMPY ODŚRODKOWE

Hypro może dostarczyć pompę dla prawie każdej aplikacji natryskowej. Odśrodkowa pompa z  zamkniętym wirnikiem oraz zintegrowanym napędem hydraulicznym  lub napędzana WOM ciągnika jest idealnym rozwiązaniem do opryskiwacza polowego. Hypro pompy z  przepływem do do 1300 litrów na minutę i ciśnieniu do 13 bar które mogą być wykorzystane do bardzo szybkiego napełniania zbiorników oraz w nowoczesnch, dużych i wydajnych opryskiwaczach

Pompy odśrodkowe są małe i lekkie w stosunku doi oferwanej wydajności , dzięki czemu mogą być łatwo umieszczone wopryskiwaczu. Zablokowany lub przypadkowo wyłączony przepływ nie powoduje wzrostu ciśnienia co z kolei zapobiega uszkodzeniom rur i przewodów. Przez to stają się zbędne wszelkiego rodzaju systemy redukujące ciśnienie i montaż rur może być uproszczony.

 Ich prosta konstrukcja z tylko 4 zużywającymi się częściami oznacza mniej problemów oraz uproszczoną konserwację i o wiele dłuższą żywotność.  Pompy odśrodkowe wyposażone w specjalny system uszczelnień  LifeGuard oferują 95% poprawę zabezpieczenia przed suchobiegiem jako zabezpieczenie w systemach zautomatyzowanych. Dlatego wysokiej jakości pompa odśrodkowa jest również sensownym zakupem dla właścicieli opryskiwaczy.

Samozasysająca opcja jest możliwa w standardowych przypadkach, albo jako integralna kompora ssania lub samozasysający adapter (SPA), innowacyjna oddzielna komora,  rozwiązanie które otrzymało nagrodę  za innowacyjność na targach EIMA 2008 . Hypro oferuje również pompy tłokowe i wałkowe do zastosowań związanych z niskoprądowym przepływem i było pierwszą firmą na świecie która wyprodukowała nylonowe pompy rolkowe. Każda pompa przed opuszczeniem fabryki Hypro jest testowana i zabezpieczona poprzez gwarancję firmy Hypro oraz jej serwis.

Dzięki tym zaletom, odśrodkowa pompa jest już od dawna głównym wyborem północnoamerykańskich producentów sprzętu do opryskiwania i zdobywa stopniowo uznanie producentów europejskich.

POMPY ROLKOWE

· Pompy wyporowe.

· Dzięki obrotom pozwalają na równomierny wydatek oprysku.

· Automatycznie napełniane.

· Mała liczba ruchomych części ułatwia konserwację.

· Możliwość bezpośredniego podłączenia do wałka WOM.

· Wykorzystują elastyczną membranę do wychwycenia i wydatkowania stałej ilości płynu

· Automatycznie napełniane

· Stały przepływ o wydajności do 23 l/min. Ciśnienie do 10 barów

· Silniki elektryczne 12 V, 24 V lub 230 V przystosowane do pracy ciągłej lub z przerwami

· Idealne rozwiązanie do mniejszych opryskiwaczy, przetłaczania mniejszej ilości płynów oraz mechanizmów do cyrkulacji płynów

POMPY MEMBRANOWE SHURFLO

HYPRO

POMPY HYPRO

Strona stworzona przez Hypro EU Ltd, Longstanton, Cambridge, UK CB24 3DS Tel: +44 1954 260097 e-mail info@hypro-eu.com

· SIdealne do napełniania zbiorników, szybkiego przetłaczania płynów i usuwania wody powodziowej. Natężenie przepływu do 1650 l/min, ciśnienie do 4 barów.

· Wytrzymała obudowa z polipropylenu pozwala na stosowanie pompy do tłoczenia środków agrochemicznych.

· Po wstępnym napełnieniu wodą pozwala na automatyczne napełnianie. Maksymalna głębokość ssania — 5 m.

POMPY PRZETŁACZAJĄCE Z SILNIKIEM HYDRAULICZNYM

· Możliwość montażu w dowolnym miejscu opryskiwacza. Wirnik wykonany z nylonu lub polipropylenu z wkładkami ze stali nierdzewnej pozwala na pompowanie płynów z cząsteczkami o średnicy do 0,95 cm.

POMPY PRZETŁACZAJĄCE Z SILNIKIEM BENZYNOWYM

· Lekkie, przenośne urządzenie bezpośrednie sprężone z silnikiem benzynowym o mocy 5,5 HP (4,1 kW). Czujnik poziomu oleju pozwala uniknąć zatarcia silnika

POMPY PRZETŁACZAJĄCE

O FIRMIE

START

KONTAKT

ROZPYLACZE

PRACA Z ROZPYLACZAMI

POMPY HYPRO

AKCESORIA

WIADOMOSCI

NOWOSCI