Rozpylacze eżektorowe  GuardianAIR skonstruowane z uwzględnieniem najnowszych osiągnięć techniki, zapewniają lepszą wydajność w praktycznych zastosowaniach, co zostało potwierdzone  w praktyce. Oferują one takie same doskonałe pokrycie docelowe jak  i zmniejszony efekt znoszenia podczas rozpylania (precyzyjnie kontrolowany przez użytkownika). Rozpylacze GuardianAir ™ są odpowiednie do różnego rodzaju oprysków i są dostępne w siedmiu rozmiarach. Każdy rozmiar rozpylacza ma strumień skierowany w kierunku przeciwnym do kierunku oprysku, w celu zapewnienia bardziej równomiernego pokrycia. Przy wyższych prędkościach,  rozpylacze o większym przepływie mają większą tendencję do odchylania strumienia w kierunku przeciwnym do kierunku oprysku.

· Rozmiary rozpylaczy 015, 02, 025, 03, 035, 04, 05

· Rozmiary 025, 03, 035, 04 i 05 są certyfikowane do oprysku upraw polowych. Znoszenie zmniejszone o  75% przy ciśnieniu 1,5 bar (03, 035,04, 05)

· strzałka na rozpylaczu powinna być skierowana w kierunku jazdy aby osiągnąć efekt odchylenia strumienia oprysku do tyłu

· Wydajność dysz w niezależnych testach praktycznych

· Rozpylacze Guardian AIR ™  oparte są na rozpylaczu Amistar 025, który został zbudowany przez Hypro dla Syngenta w 2003 roku. Od tego czasu technologia ta  została rygorystycznie przetestowana i sprawdzona w oprysku upraw łączonych  zarówno podczas niezależnych testów  jak i przez rolników

· Rozpylacze Guardian AIR ™ są zalecane dla znacznie szerszego zakresu zastosowań niż istniejące rozpylacze eżektorowe, ponieważ dają lepsze pokrycie uprawy  przy standardowym ciśnieniu oprysku

· Nie wszystkie rozpylacze eżektorowe są takie same! Zobacz wyniki oprysku poniżej

CECHY I KORZYŚCI

· Lepsze pokrycie i więcej kropli na litr w porównaniu z innymi rozpylaczami eżektorowymi

· Doskonałe rezultaty przy 100l/h zapewniające szybszą pracę

· Unikatowa struktura kropelek gwarantuje wytwarzanie kropli, które przylegają do celu

· Odchylenie natryskudo tyłu o 12-15 stopni  umożliwia  skompensowanie prędkości opryskiwacza i równomierne pokrycie przedniej i tylnej części rośliny podczas oprysku 100l/h.

· Znoszenie ograniczone aż o 75% umożliwia pracę w większą ilość dni

· Przetestowane w opryskach róznorodnych upraw łączonych. Polecane przez Syngenta UK do opyrysku upraw łączonych  fungicydami, insektycydami  i niektórymi herbicydami.

GuardianAIR 2 bar

GuardianAIR 3 bar

GuardianAIR 1 bar

Bubblejet 3 bar

Bubblejet 2 bar

Bubblejet 1 bar

AIXR 3 bar

AIXR 2 bar

AIXR 1 bar

Spritzmuster von drei populären Lufteinschlussdüsen, bei verschiedenen Drücken auf wasserempfindliches Papier gespritzt

DROBNIEJSZE KROPLE

Rozpylacze Guardian AIR ™ wytwarzają krople które są o wiele mniejsze niż w przypadku innych rozpylaczy eżektorowych. Oznacza to większą ilość kropli i lepsze pokrycie opryskiem przy jednoczesnym zmniejszeniu efektu znoszenia.

Guardian Air informacje techniczne

MOŹLIWOŚĆ LESZEJ KONTROLI

Balans pomięzy zmniejszeniem efektu znoszenia i pokryciem oryskiem może być kontrolowany poprzez regulację ciśnienia.

HYPRO

ROZPYLACZE EZEKTOROWE
GUARDIAN AIR

Strona stworzona przez Hypro EU Ltd, Longstanton, Cambridge, UK CB24 3DS Tel: +44 1954 260097 e-mail info@hypro-eu.com

O FIRMIE

START

KONTAKT

ROZPYLACZE

PRACA Z ROZPYLACZAMI

POMPY HYPRO

AKCESORIA

WIADOMOSCI

NOWOSCI